Thomas Smith získal ocenění MUNI Scientist 2021

21. 12. 2021

Cenou MUNI Scientist 2021 "Za špičkové výsledky a významné počiny v oblasti výzkumu" ocenila vybrané vědce z Masarykovy univerzity za období 2020 až 2021 prorektorka pro výzkum a doktorské studium, prof. Šárka Pospíšilová. Předání ocenění se uskutečnilo v listopadu na závěrečné konferenci Grantové agentury Masarykovy univerzity (GAMU) v reflektáři Mendlova muzea. Ocenění získalo třicet sedm vědců a jejich vědeckých týmů napříč fakultami, ústavy a výzkumnými centry. Jedním z nich byl i náš Thomas Smith.

Oceněn byl za článek Social transformation and postcapitalist possibility: Emerging dialogues between practice theory and diverse economies publikovaný v časopise Human Geography, který má být výchozím referenčním bodem pro budoucí multidisciplinární výzkum sociálních inovací, sociální transformace a heterodoxní ekonomie.

Gratulujeme!