Studentské stipendium na seminář Otevřený prostor 2023: Směrem k ekonomice dobrého života

Trast pro ekonomiku a společnost pořádá diskusní seminář OTEVŘENÝ PROSTOR: Směrem k ekonomice dobrého života, který se koná 25. - 29. ledna 2023 v ekologickém středisku Rychta Krásensko.  Jelikož Katedra environmentálních studií seminář spolupořádá, nabízíme v rámci naší katedry 2 studentská stipendia (každé ve výši 2 500 Kč), která pokryjí náklady na seminář.

28. 11. 2022

Pokud máte o stipendium zájem, je třeba zaslat motivační dopis v rozsahu cca 500 slov (tzn. cca 1/2 A4), kde stručně popíšete

- kdo jste, co studujete, případně kde jinde se angažujete, pokud je to relevantní

- jaký by pro vás měla účast na semináři přínos (např. v rámci zpracování bakalářské či diplomové práce, v rámci vaší práce či aktivismu, praktické účasti v nějaké alternativní ekonomické iniciativě apod.)

- jaká konkrétní témata byste chtěli v rámci semináře navrhnout a diskutovat s ostatními (viz bližší informace o fungování Open Space níž)

Motivační dopis je potřeba zaslat do 15.12.2022 (včetně) na email eva.slunicko@centrum.cz (Eva Fraňková).

Pokud se žádostí sejde více, vybereme 2 příjemce/příjemkyně stipendia právě na základě motivačního dopisu.

(pokud budete žádat o toto stipendium, nevyplňujte zatím registrační formulář pro běžné účastníky/ice na stránkách Trastu pro ekonomiku a společnost).

V případě dotazů se obraťte na Evu Fraňkovou (eva.slunicko@centrum.cz)