Seznamovací víkend pro nové bakalářské studenty

5. 9. 2019

Milí čerství bakalářští studenti,

rádi bychom vás jménem organizátorů z řad starších studentů pozvali na seznamovací víkend. Jeho cílem je seznámení s vašimi novými kolegy v ročníku, se staršími studenty, vyučujícími, ale i zodpovězení vašich palčivých otázek, které s nástupem na univerzitu přicházejí.

Letošní seznamovák bude probíhat od 13. do 15. září v areálu Jezírko v Brně - Soběšicích, sraz v 16 hodin před FSS. (Pro ty, kteří se připojí později: k Jezírku jezdí autobusová linka 57 z Halasova náměstí nebo ze Štefánikovy čtvrti.)

S sebou: spacák, karimatka, pevné boty, plavky, hudební nástroj, ...

Kdo ještě nejste přihlášeni, napište e-mail na zelenimozci@gmail.com. Po přihlášení prosíme o zaslání (nevratné) zálohy ve výši 300 Kč na účet č. 899113002/5500 (do poznámky k platbě napište své celé jméno). Záloha s největší pravděpodobností pokryje náklady na pobyt (ubytování, jídlo), výpočty se ale provedou na místě.

Uvidíme se na Jezírku!

Za organizátory: