Přednáška o ochraně vodních zdrojů

4. 4. 2019

Bez popisku

Zveme vás na přednášku americké advokační expertky Liz Birnbaum s názvem "Jak prosazovat ochranu vodních zdrojů: zkušenosti a příklady z USA".

Přednáška se uskuteční v pondělí 15. dubna od 16:00 na FSS v učebně P52. V případě zájmu se prosím registrujte zde, a to do 12. dubna.

Liz Birnbaum je ředitelkou advokačního programu a seniorní poradkyní v Arabella Advisors. Poskytuje odborné poradenství pro firmy a neziskové organizace v souvislosti s tématy jako jsou legislativa nebo daně. Liz se více než tři dekády specializuje na veřejné politiky a advokační práci, včetně lobbingu.

Nad rámec zkušeností pro neziskový sektor má Liz rozsáhlé zkušenosti s veřejnými advokačními kampaněmi, a to z pozice advokační expertky i zaměstnankyně státu. Velkou část svého profesního života se zaměřovala na zákony a opatření týkající se přírodních zdrojů, včetně působení na pozici vice-prezidentky pro vládní záležitosti a poradkyni v organizaci American Rivers. Liz také pracovala 10 let pro komise Kongresu USA a pro ministerstvo vnitra. Vystudovala Brown University a práva na Harvard Law School.