Pozvánka na seznamovací pobyt pro bakalářské studenty a studentky

Srdečně vás zveme na seznamovací pobyt pro nové bakalářské studenty a studentky, který proběhne v termínu od pátku 20. září do neděle 22. září.

5. 8. 2024

Ahoj, připravujeme pro vás enviro seznamovák! Bude od pátku 20. září do neděle 22. září.

• Začínat budeme odpoledne v pátek u FSS odkud se společně autobusem přesuneme do Křtin, kde budeme spát ve mlýně.
  •  Zažijeme společně super víkend, kdy budete mít možnost poznat svoje spolužáky, udělat si nové kamarády, zjistit, co vás čeká a ujistit se, že všechno zvládnete.
  • Pro přihlášení nám napište na mail enviroseznamovak2024@seznam.cz. Stačí vaše jméno, číslo na telefon a jestli budete celou dobu na akce.
  • Předběžný příspěvek na seznamovák bude okolo 400 Kč. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, klidně pište na mail.