Podávejte přihlášky do bakalářského studia

Chystáte se podávat přihlášku na vysokou školu? Pojďte studovat k nám na Katedru Environmentálních studií.

2. 2. 2023

Co vás u nás na katedře čeká?

• pestré studium pro všechny, které zajímá, proč současná společnost dostatečně nechrání přírodu a životní prostředí, a jak to změnit,
  • zajímavé semináře, kde se seznámíte s řadou odborníků a odbornic z různých oborů jako jsou sociologie, ekonomie, politologie, estetika, etika, komunikace, právo, animal-studies či ekovýchova, ale získáte také přírodovědný základ.
  • také u nás potkáte řadu profesionálů z praxe (projektový a personální management, fundraising, aktivismus, participace veřejnosti),
  • živé, neformální prostředí, kam se sjíždějí vyučující a studující z celé republiky a ze Slovenska,
  • venkovní exkurze, bohatou nabídku stáží a zahraničních pobytů,
    partu spolužáků, kteří po absolvování odcházejí chránit přírodu a životní prostředí do státní správy, nevládních organizací, ekovýchovy či do zeleného byznysu.

Přihlášku do bakalářského studia můžete podávat do 28. 2. 2023.

Těšíme se na vás!