Konference Naše společná přítomnost

11. 2. 2019

Devátý ročník konference Naše společná přítomnost s podtitulem Odpovědná spotřeba: Co (z)může jednotlivec a co (ne)může stát se bude konat v Praze 25. dubna 2019 v budově Univerzity Karlovy v Celetné 20.

Na konferenci uvítají příspěvky zabývající se (odpovědnou) spotřebou a jejími souvislostmi ve všech oblastech života a přírody.  Abstrakty svých příspěvků v českém jazyce můžete zasílat do 11. března 2019. Bližší informace o naleznete zde.

Finální program bude zveřejněn na konci března. Jako každý rok bude konference otevřena akademikům, studentům, odborníkům z praxe i zájemcům z řad široké veřejnosti a vstup bude volný.

Konferenci spolupořádají Filozofická fakulta a Centrum pro otázky životního prostředí Univerzity Karlovy, Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Pedagogická fakulta Univerzity Hradec Králové a Ústav pro soudobé dějiny Akademi věd ČR.