Bakalářský seznamovací víkend

Seznamovací víkend pro bakalářské studenty a studentky letos proběhne 9.-11.9 září v Centru ekologické výchovy Jezírko.

8. 8. 2022

Rok se s rokem sešel, semestr vystřídal semestr a na envirácké půdě se to bude hemžit novými střevlíky a žížalami. Abychom se mezi sebou lépe poznali a necítili se na velké akademické půdě sami, zveme vás na letošní Enviro Seznamovák! Jedná se o jedinečnou příležitost jak neformálně poznat jak své spolužáky, tak vyučující. Páteční program bude věnován především prvnímu ročníku, v sobotu budou moci dojet i starší chrobáci. A tak neváhej a dojeď! Mraveniště už se třese!KDY A KDE?Seznamovák proběhne ve dnech 9. - 11. 9. 2022 v Centru ekologické výchovy Jezírko, zastávka autobusu U jezírka (je to zóna 100/101, takže nám stačí klasická jízdenka či šalinkarta). K Jezírku pojedeme všichni spolu a proto se sejdeme v pátek v 16:00 před FSS, vracet se budeme v neděli po obědě. Pokud nestihneš sraz, dojet můžeš autobusem č.57 ze zastávky Štefániková čtvrť, směr Útěchov.CO SI VZÍT S SEBOU?Spacák a karimatku, plavky, pevnější obuv, jakýkoliv hudební nástroj, a samozřejmě s sebou vezměte i úsměv a dobrou náladu (pokud byste neměli zrovna svůj den, nic se neděje, náladu si jistě vylepšíme).JAK SE PŘIHLÁSIT?Napište nám na mail enviroseznamovak@gmail.com.KOLIK TO STOJÍ?Místo na spaní a jídlo na celý víkend bude stát symbolickou cenu, proto Vás poprosíme o včasné zaslání nevratné zálohy ve výši 300 Kč. Tato záloha pokryje všechny vaše náklady. (Pokud bychom byli nuceni akci zrušit, tak Vám zálohu samozřejmě vrátíme.) Zálohu zasílejte na účet: 115-4883330297/0100 Prosíme, uhraďte ji nejpozději do 30.8. 2021 a do poznámky k platbě uveďte svoje jméno.PRO STARŠÍ STUDENTYMyslíme si, že je skvělé, když se studenti znají i mezi ročníky, takže uvítáme, když za námi dojedete v sobotu navečer. Abychom věděli, že dorazíte, tak nám na email napište, jestli budete přespávat a jestli si s námi dáte večeři a nedělní jídlo. Pokud ano, domluvíme se také na malém symbolickém příspěvku na pokrytí nákladů.Doufáme, že si víkend všichni užijeme, načerpáme sílu a odbouráte stres z prvního školního dne. Těšíme se na vás!Za náš enviroseznamovácký tým vás zdraví,Valerie Ulíková (732 855 056) a Markéta Tereza Piáčková (739 500 420)