Bakalářský seznamovací víkend

14. 7. 2021

Letošní a loňské nováčky v bakalářském studiu zveme na bakalářský seznamovák, který proběhne v centru ekologické výchovy Lipka-Jezírko na okraji Brna ve dnech 10. - 12. 9. 2021. Seznamovák organizují starší bakalářští studenti ve spolupráci s katedrou.

Bližší podrobnosti:
V pátek, v den začátku seznamováku, se potkáme ve 16:00 před FSS. Odtud se spolu přesuneme hromadnou dopravou na Jezírko. Pokud přijdete později, informace, jak se k Jezírku dostanete, naleznete ZDE. Vystupovat budeme na zastávce autobusu U jezírka, zastávka je v zóně 100/101, takže stačí jen lístek na dvě zóny za 25 korun.

Do batohu sbalte spacák a karimatku, plavky, pevnější obuv, jakýkoliv hudební nástroj, a samozřejmě s sebou vezměte i úsměv a dobrou náladu (pokud byste neměli zrovna svůj den, nic se neděje, náladu si jistě vylepšíme).

Program bude pestrý, a kromě toho, že poznáte svoje spolužáky a některé starší studenty, navštíví nás i někteří vyučující z katedry, kteří vám zodpoví všechny vaše zvídavé dotazy. Pokud máte zájem se zúčastnit, napište nám na mail enviroseznamovak@gmail.com. Pokud byste měli jakékoliv upřesňující otázky, nebojte se zeptat.

Místo na spaní a jídlo na celý víkend bude stát symbolickou cenu, proto Vás poprosíme o včasné zaslání nevratné zálohy ve výši 300 Kč. Tato záloha pokryje všechny vaše náklady. (Pokud bychom byli nuceni akci zrušit, tak Vám zálohu samozřejmě vrátíme.) Zálohu zasílejte na účet: 1030004461/6100. Prosíme, uhraďte ji nejpozději do 30.8. 2021 a do poznámky k platbě uveďte svoje jméno.

Doufáme, že si víkend užijete, načerpáte sílu a odbouráte stres z prvního školního dne. Budeme se na Vás těšit.

Těší se na vás organizační envirotým