Studentské setkání SALÁT

20. 3. 2019

Bez popisku

Zveme vás na víkendovou akci s názvem Salát, která se koná 12. – 14. dubna 2019 v Oucmanicích na ekocentru PALETA.

Letos už posedmé proběhne setkání studentů pražské Sociální a kulturní ekologie, brněnských Environmentálních studií a olomouckých Environmentálních studií a udržitelného rozvoje.

Téměř každý rok studenti z těchto tří škol chystají víkendovku v půli republiky, která má studenty těchto oborů stmelit, vytvořit nové kontakty a přátele.

Téma letošního ročníku zní: Zpomalení. Jak odpočívají environmentalisté?

Můžete se těšit na vzájemné seznámení, exkurzi do okolí Oucmanic, promítání filmu s následnou diskuzí, manuální práci na statku Paleta a panelovou diskuzi o environmentálním vyhoření.

Více informací naleznete zde.